Kaspersky Lab

Společnost Kaspersky Lab je jedním z nejrychleji rostoucích prodejců v oblasti zabezpečení IT. Má pevnou pozici jednoho ze čtyř hlavních světových prodejců antivirových programů. Společnost Kaspersky Lab neustále pracuje na vylepšení svého postavení na trhu.  Společnost je dnes největším světovým soukromě vlastněným prodejcem řešení ochrany koncových bodů.

Společnost dnes

Společnost Kaspersky Lab je mezinárodní skupina, která působí v téměř 200 zemích a oblastech po celém světě. Sídlo společnosti se nachází v Moskvě v Rusku, přičemž holding je registrován ve Velké Británii. 

Kaspersky Lab v současnosti zaměstnává více než 2 800 vysoce kvalifikovaných odborníků. Společnost má 30 poboček v 29 zemích a její produkty a technologie poskytují ochranu více než 300 miliónům uživatelů a více než 250 tisícům podnikových klientů po celém světě. Poskytuje širokou škálu produktů a řešení pro různé typy klientů a obzvláště se zaměřuje na velké, střední a malé podniky.

Jedinečné zkušenosti a znalosti

V roce 2017 oslavila společnost Kaspersky Lab své 20. výročí. Bezpochyby nejcennějším majetkem společnosti jsou bohaté odborné znalosti, které za léta boje s významnými hrozbami IT získala. Mezi nimi jsou například výzkum malwaru, odhalování potenciálně nebezpečných aplikací, provozní filtry apod. Díky nim zůstává společnost o krok napřed před konkurencí a nabízí svým zákazníkům tu nejspolehlivější ochranu před novými druhy útoků. V loňském roce získaly produkty společnosti Kaspersky Lab v 94 srovnávacích testech a recenzích 60 prvních míst a 77 umístění na stupních vítězů.

Zákazníci a partneři

Produkty a technologie společnosti Kaspersky Lab chrání více než 300 miliónů lidí po celém světě. Klientskou základnu korporátních zákazníků Kaspersky Lab tvoří celosvětově přes 250 tisíc firem – od malých a středních podniků až po velké vládní a obchodní organizace. Index zákaznické loajality je podstatně vyšší, než je průměr v tomto odvětví i u klíčových konkurentů. 

Společnost Kaspersky Lab má více než 80 globálních partnerů a technologických smluv OEM se společnostmi, mezi něž patří Microsoft, IBM, Cisco, Juniper Networks, Alcatel Lucent, Blue Coat, Check Point, D-Link, GFI, Netgear, ZyXel, Alt-N, Parallels, Lenovo, Facebook, Qualcomm, SafeNet a další.

Informace, objednávky: +420 603 163 302